DEPILACE CUKROVOU PASTOU

DEPILACE SPHYNX

Depilace cukrovou pastou je šetrná k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. 

Důležité informace

Před návštěvou Depilace Sphynx studia dbejte prosím o osobní hygienu. Pro efektivní odstranění doporučujeme, aby chloupky nebyly kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 10-12 dní). V tomto případě, že Vám chloupky mohou být zkracovány strojkem před první procedurou. Před depilací se klientky a klienti mohou osprchovat v naší provozovně. 

Proč vyměnit každodenní holení za ...

Depilace Sphynx cukrovou pastou?

Při holení žiletkou chloupky tvrdnou a nezřídka kdy také zarůstají či dráždí pokožku natolik, že je pak zarudlá, dokonce i zanícená s bílými vřídky, holení je nutné skoro každý den opakovat, zejména na těžko dostupných místech, jako jsou záda či oblast v okolí zadečku je oholení žiletkou kvůli své dostupnosti téměř nemožné, může hrozit i nebezpečí poranění.

Depilace cukrovou pastou  chloupky odstraňuje i s kořínky, takže postupně slábnou. Pokožka vydrží bez chloupků 4-6 týdnů. Tím, že cukr působí antisepticky, nedochází k zanícení pórů. Tento druh depilace pochází z Brazílie, kde jej začaly používat místní tanečnice Salsy, které většinu roku tráví v plavkách a minisukýnkách, proto se jí říká depilace brazilská. Je vhodná i pro muže.

Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.